Türkiye Adalet Akademisi

TERÖRÜ LANETLİYORUZ!..

11 Aralık 2016 14:30
2703 kez görüntülendi.

Birlik ve beraberliğimizi, huzur ve güvenliğimizi hedef alan İstanbul Beşiktaş'taki terör saldırısını şiddetle lanetliyoruz.

Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar ve kederli ailelerine sabırlar diliyoruz, acılarını paylaşıyoruz.

Ülkemizin ve milletimizin başı sağ olsun.

Dini, dili, ırkı ve meşrebi olmayan terör saldırılarının failleri veya sorumluları farklı olsa da, hedefi ortaktır. Hedef; bölgesinde her geçen gün gelişen ve güçlenen, barış ve istikrarı ile öne çıkan güzel ülkemizin önünü kesmektir.

Bin yıldır yaşadığımız bu zor coğrafyada huzur, güvenlik ve istikrarımızın teminatı olan aziz milletimiz; birlikte yaşama azim ve kararlılığımızı sekteye uğratmak için her alçaklığı deneyen ve çoluk çocuk demeden masum insanlarımızın canına kast eden teröristlere karşı tek yürek olarak kararlı bir duruş sergileyecek ve bu hainlere haddini bildirecektir. Milletimizin birlik ve beraberliğine, kardeşliğine ve geleceğine kasteden bu alçak saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır.

Millet olarak terör olaylarına karşı vereceğimiz en güzel cevap; birlik ve beraberlik ruhu içerisinde teröre, terör örgütlerine, terörü besleyen ve yönlendiren kirli odaklara karşı tek vücut olduğumuzu göstermek ve bu saldırılar karşısında sağduyumuzu korumaktır.

Türkiye Adalet Akademisi olarak; bir kez daha terörün her türlüsünü şiddet ve nefretle lanetliyor, ülkemizin bir an önce barış ve huzur ortamına kavuşmasını diliyoruz.

Türkiye Adalet Akademisi Başkanlığı

İSTATİSTİKLER
Twitter
facebook
google plus
instagram
linkedin
youtube
Copyright © 2018 • Türkiye Adalet Akademisi • Tüm hakları saklıdır.