Türkiye Adalet Akademisi

iPROCEEDS Güneydoğu Avrupa ve Türkiyede İnternet Üzerinden Elde Edilen Suç Gelirlerinin Önlenmesi Projesi Meslek İçi Eğitim Semineri İlanı

1 Kasım 2017 13:11
1113 kez görüntülendi.

18-20 Aralık 2017 tarihinde Ankara’da düzenlenmesi planlanan meslek içi eğitim semineri ilanıdır.

Avrupa Konseyi ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen, “iPROCEEDS Güneydoğu Avrupa ve Türkiye’de İnternet Üzerinden Elde Edilen Suç Gelirlerinin Önlenmesi Projesi” Kapsamında;

“Siber Suçlar, Elektronik Deliller ve İnternet Üzerinden Elde Edilen Suç Gelirleri” konusunda 18-20 Aralık 2017 Tarihlerinde 50 Hâkim ve Cumhuriyet Savcısına yönelik Ankara’da 3 günlük meslek içi eğitim semineri düzenlenecektir.

Bu kapsamda, bahse konu proje dâhilinde gerçekleştirilecek eğitimde yer almak isteyen Hâkim ve Cumhuriyet Savcılarının duyuru ekinde bulunan form ile 10 Kasım 2017 tarihi mesai bitimine kadar görev yaptıkları yer Cumhuriyet Başsavcılıklarına ve Komisyon Başkanlıklarına başvurmaları ve başvuranların tek liste halinde 13 Kasım 2017 tarihi mesai bitimine kadar Türkiye Adalet Akademisi Başkanlığına UYAP ortamında gönderilmesi gerekmektedir. Meslektaşlarımıza saygı ile duyurulur.

NOT - I: Yeterli başvuru olmaması hâlinde görevlendirmeler yetki durumuna göre Hâkimler ve Savcılar Kurulu tarafından yapılacaktır.

NOT – II: Seminere katılmak isteyen katılımcılar, 6087 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kurulu Kanununun 9’uncu maddesi uyarınca Hâkimler ve Savcılar Kurulu tarafından belirlenecek ve izin verilecektir. Kurul tarafından seminere katılımına izin verilen meslektaşlarımız, Avrupa Konseyinin Proje ekibi tarafından aranacak ve seminer ve organizasyonla ilgili ayrıntılar kendilerine iletilecektir.

NOT – III: Katılımcılara seminer sonrası sertifika verilecektir.

NOT – IV: Meslektaşlarımız seminere serbest kıyafet ile katılabilirler.

Katılımcı Listesi ( 3206 kez indirildi. )
Bilgilendirme Formu ( 905 kez indirildi. )
İSTATİSTİKLER
Twitter
facebook
google plus
instagram
linkedin
youtube
Copyright © 2018 • Türkiye Adalet Akademisi • Tüm hakları saklıdır.