Türkiye Adalet Akademisi
 • Kullanıcı Kayıt Sayfası
 • Yeni Hesap Oluştur

  Dikkatenize sunulur...

  Adaylarımızın, bu siteye değil, egitim.taa.gov.tr sitesine kayıt olmaları gerekmektedir. www.taa.gov.tr sitesine sadece kitap satın almak istediğinizde ve bir kullanıcı hesabınız yoksa kayıt olun. Kitap satışı haricinde sitemizden yararlanmak için herhangi bir kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır.

  Sitemizde paylaşımlarda bulunabilmek, paylaşılan dokümanları indirebilmek, kitap satış sayfamızdan kitap satın alabilmek ve ödeme yapabilmek gibi bazı faaliyetlerde bulunabilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir.

  Aşağıda belirttiğiniz cep telefonun size aidiyetini doğrulamak için cep telefonunuza bir onay kodu gönderilecektir. Cep telefonunuza gelen kodu "Giriş" sayfasındaki "Telefon Doğrulama" sekmesindeki ilgili kutucuğa yazmanız gereklidir.

  Aşağıda belirttiğiniz e-posta adresinizin size aidiyetini doğrulamak için belirttiğiniz e-posta adresine bir doğrulama linki gönderilecektir. E-posta adresine gelen linki tıklayarak ya da e-posta adresinize gelen kodu "Giriş" sayfasındaki "E-posta Doğrulama" sekmesindeki ilgili kutucuğa yazmanız gereklidir.

  Yıldız ( ) işaretli alanların doldurulması zorunludur.

  İSTATİSTİKLER
  Twitter
  facebook
  google plus
  instagram
  linkedin
  youtube
  Copyright © 2018 • Türkiye Adalet Akademisi • Tüm hakları saklıdır.