Türkiye Adalet Akademisi

Terörizmin Finansmanıyla Mücadelede Hukuk ve Adaletin Rolü Konulu Sempozyum İlanı

23 Şubat 2015 23:02
2605 kez görüntülendi.

İLÂN

12 – 13 Mart 2015 tarihlerinde Ankara ilinde görev yapan Ağır Ceza Mahkemelerinin Başkan ve Üyeleri ile Cumhuriyet Savcıları, Diyarbakır 4 ve 5. Ağır Ceza Mahkemelerinin Başkan ve Üyeleri, İstanbul 13 ve 14. Ağır Ceza Mahkemelerinin Başkan ve Üyeleri ile bu illerde görev yapan Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçlar Bürosu’nda görevli Cumhuriyet savcılarının katılımıyla Ankara ilinde “Terörizmin Finansmanıyla Mücadelede Hukuk ve Adaletin Rolü” konulu sempozyum düzenlenecektir.

Bu kapsamda; sempozyuma katılmak isteyen Ağır Ceza Mahkemelerinin Başkan ve Üyelerinin bağlı bulundukları Adli Yargı İlk Derece Adalet Komisyonu Başkanlıklarına, Cumhuriyet savcılarının ise Başsavcılıklara dilekçe ile 27/02/2015 tarihi mesai saati bitimine kadar başvurmaları ve başvuranların tek liste halinde 03/03/2015 tarihi mesai bitimine kadar Türkiye Adalet Akademisi Başkanlığı’na UYAP ortamında ulaştırılması gerekmektedir.

Meslektaşlarımıza saygı ile duyurulur.

NOT: Seminere katılacak katılımcılar ve bunların izin hususu 6087 sayılı Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Kanununun 9’uncu maddesi uyarınca Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu tarafından takdir edilecektir.

İSTATİSTİKLER
Twitter
facebook
google plus
instagram
linkedin
youtube
Copyright © 2018 • Türkiye Adalet Akademisi • Tüm hakları saklıdır.