Türkiye Adalet Akademisi

İflas ve Konkordato Davaları Meslek İçi Eğitim Programı İlanı

26 Haziran 2018 09:18
1360 kez görüntülendi.

12-14 Eylül 2018 tarihleri arasında,  "İflas ve Konkordato Davaları" na bakmakla görevli Bölge Adliye Mahkemesi  Başkan ve Üyeleri, Ticaret Mahkemesi Başkan ve Üyeleri ile Asliye Hukuk Mahkemesi Hâkimleri'ne yönelik olarak İstanbul'da "İflas ve Konkordato Davaları" konulu meslek içi eğitim programı düzenlenecektir. 

Bu kapsamda; yazımızın ilgililere tebliği ile söz konusu eğitim programına katılmak isteyen  "İflas ve Konkordato Davaları" na bakmakla görevli Ticaret Mahkemesi Başkan ve Üyeleri, Asliye Hukuk Mahkemesi Hâkimleri ile Bölge Adliye Mahkemesi Başkan ve Üyeleri'nden  taleplerinin 19/07/2018 tarihi mesai bitimine kadar alınıp komisyon görüşü ile birlikte gönderilen forma işlenerek tek liste halinde 20/07/2018 tarihi mesai bitimine kadar Türkiye Adalet Akademisi Başkanlığı'na UYAP ortamında ulaştırılması gerekmektedir.

Meslektaşlarımıza saygı ile duyurulur.

NOT : Seminere katılacak katılımcılar, 6087 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kurulu Kanununun 9. maddesi uyarınca Hâkimler ve Savcılar Kurulu tarafından belirlenecek ve izin verilecektir.

İSTATİSTİKLER
Twitter
facebook
google plus
instagram
linkedin
youtube
Copyright © 2018 • Türkiye Adalet Akademisi • Tüm hakları saklıdır.