Türkiye Adalet Akademisi

Etkili Soruşturma ve İfade Alma Teknikleri Meslek İçi Eğitim Çalıştayı İlanı

24 Ocak 2018 14:33
1619 kez görüntülendi.

02 - 03 Nisan 2018 tarihleri arasında Ankara Bölge Adliye Mahkemesi Yargı Çevresinde Görev Yapan ve Meslekte 3 Yılını Doldurmamış Cumhuriyet Savcılarına yönelik olarak Afyonkarahisar'da "Etkili Soruşturma ve İfade Alma Teknikleri" konulu  meslek içi eğitim çalıştayı düzenlenecektir.

Bu kapsamda; yol süresi hariç, Afyonkarahisar'a gidiş-dönüş için ulaşım giderleri (her türlü mutat vasıta- uçak dahil) ve yol yevmiyeleri bağlı bulundukları birim bütçesinden karşılanmak şartıyla görevlendirme süresince harcırah karşılığı konaklamalı olarak  eğitim seminerine katılmak isteyen Ankara Bölge Adliye Mahkemesi Yargı Çevresinde Görev Yapan ve Meslekte 3 Yılını Doldurmamış Cumhuriyet Savcılarının  taleplerinin 05/02/2018 tarihi mesai bitimine kadar alınıp komisyon görüşü ile birlikte ekte gönderilen forma işlenerek tek liste halinde 06/02/2018 tarihi mesai bitimine kadar Türkiye Adalet Akademisi Başkanlığı'na UYAP ortamında ulaştırılması gerekmektedir.

Meslektaşlarımıza saygı ile duyurulur.

NOT : Seminere katılacak katılımcılar, 6087 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kurulu Kanununun 9. maddesi uyarınca Hâkimler ve Savcılar Kurulu tarafından belirlenecek ve izin verilecektir.

İSTATİSTİKLER
Twitter
facebook
google plus
instagram
linkedin
youtube
Copyright © 2018 • Türkiye Adalet Akademisi • Tüm hakları saklıdır.