Türkiye Adalet Akademisi

27-28, 29-30 Kasım 2017 "Sığınmacı ve Mültecilerin Adalete Erişimi" Projesi Eğitim Seminerleri Katılımcı Listeleri

13 Kasım 2017 16:43
2560 kez görüntülendi.

Değerli Hâkim ve Cumhuriyet savcılarımız,

27-28, 29-30 Kasım  2017 tarihlerinde Ankara'da  gerçekleştireceğimiz Türkiye Adalet Akademisi ile Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNCHR) arasında imzalanan Mutabakat Belgesi kapsamında; “Sığınmacı ve Mültecilerin Adalete Erişimi” projesi eğitim seminerlerine katılacağınızdan memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz. Söz konusu seminerler, 

 Seminerle ile ilgili olarak aşağıdaki notları dikkatinize sunarız:

1)Seminere toplam 600 civarında  hakim ve Cumhuriyet Savcımız başvurmuştur. HSK katılımcı seçimini takdir ederken başvuranların kıdem durumu, cinsiyeti, bölgesi ve daha önce seminere katılıp katılmadığı hususlarını dikkate almıştır. Bu listede ismi yer almayan başvurucuların bu proje kapsamında yapılacak diğer seminerlere başvurmaları önemle tavsiye edilir.

2)Katılımcılarımızın hangi tarih ve modülde yer aldıkları ekli katılımcı listesinde belirtilmiştir. 

3)Ayrıntılı Gündem, eğitimde kullanılacak materyaller, ulaşım ve konaklama bilgileri UNCHR yetkilileri  tarafından size ayrıca bildirilecektir.

4)Ankara dışından katılacak olan katılımcılarımızın uçak biletleri organizasyonda görev alan firma tarafından alınacaktır. Bu sebeple meslektaşlarımızın uçak bileti almamaları önemle hatırlatılır.

5)Ankara dışından gelecek olan katılımcıların transferi ve konaklamaları hakkındaki detaylar, organizasyonda görev alan firma yetkilileri tarafından katılımcılar aranmak suretiyle bildirilecektir.

6)Meslektaşlarımız seminere serbest kıyafet ile katılabilirler.

7)Seminere katılamayacaklar bu durumu en geç 20 Kasım Salı saat 17.00'ye kadar bildirmelidir. Aksi takdirde ölüm ve ağır hastalık dışındaki  mazeretler kabul edilmeyecektir.(Buna rağmen katılmayanlardan adlarına ayrılan oda ücretleri talep edilecektir),

8) Program sonunda katılımcılara sertifika verilecektir.

Seminerler hakkındaki tüm sorularınızla ilgili olarak  (0)312 489 81 80 -1002 telefonu arayabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Katılımcı Listesi ( 3207 kez indirildi. )
Bilgilendirme Formu ( 905 kez indirildi. )
İSTATİSTİKLER
Twitter
facebook
google plus
instagram
linkedin
youtube
Copyright © 2018 • Türkiye Adalet Akademisi • Tüm hakları saklıdır.