Türkiye Adalet Akademisi

23-24 Şubat 2017 tarihlerinde Ankara'da yapılacak İfade Özgürlüğü konulu idari yargı meslek içi eğitim semineri hakkında duyuru

10 Şubat 2017 22:07
2904 kez görüntülendi.

Değerli Hâkimlerimiz,

23-24 Şubat 2017 tarihinde Swiss Otel’de (http://www.swissotel.com/hotels/ankara/) gerçekleştireceğimiz ifade özgürlüğü konulu idari yargı meslek içi eğitim seminerine katılacağınızdan memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz. Söz konusu seminerler, Avrupa Birliği – Avrupa Konseyi’nin“Türk Yargısının İfade Özgürlüğü Konusunda Kapasitesinin Güçlendirilmesi” Ortak Projesi kapsamında gerçekleştirilmektedir. Türkiye Adalet Akademisi projenin ana yararlanıcısı olup, diğer yararlanıcılar Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu ve Adalet Bakanlığından oluşmaktadır.

Seminerle ile ilgili olarak aşağıdaki belgeleri dikkatinize sunarız:

1) Katılımcı Listesi (Ek 1)

2) Ayrıntılı Gündem (Ek 2)

4) Eğitimde kullanılacak materyaller: http://ifadeozgurlugu.taa.gov.tr/

5) Proje broşürü: http://ifadeozgurlugu.taa.gov.tr/wp-content/uploads/2015/12/1511-FoE-New-Project-Brochure.pdf

6) İfade Özgürlüğü El Kitabı: http://ifadeozgurlugu.taa.gov.tr/pdf/kilavuz.pdf

7) Yüksek Mahkeme Örnek Karar Alıntıları Kaynakçası: http://ifadeozgurlugu.taa.gov.tr/tr/belgeler/

8) Ankara dışından katılacak olan katılımcılarımızın uçak biletleri organizasyonda görev alan firma tarafından alınacaktır. Bu sebeple meslektaşlarımızın uçak bileti almamaları önemle hatırlatılır.

9) Ankara dışından gelecek olan katılımcıların transferi ve konaklamaları hakkındaki detaylar, organizasyonda görev alan firma yetkilileri tarafından katılımcılar aranmak suretiyle bildirilecektir.

10) Meslektaşlarımız seminere serbest kıyafet ile katılabilirler.

Seminere katılamayacaklar bu durumu en geç 20.02.2017 Pazartesi günü saat 17.00'ye kadar bildirmelidir. Aksi takdirde mazeretler kabul edilmeyecektir.

Projemiz faaliyetleri konusunda ayrıntılı bilgiye proje web sitesinden ulaşabilirsiniz: http://ifadeozgurlugu.taa.gov.tr/

Seminerler hakkındaki tüm sorularınızla ilgili olarak gokcencinardeu@gmail.comadresine yazabilir veya (0)312 489 81 80 -1002 telefonu arayabilirsiniz.

Saygılarımızla, 

Katılımcı Listesi ( 3205 kez indirildi. )
Bilgilendirme Formu ( 901 kez indirildi. )
İSTATİSTİKLER
Twitter
facebook
google plus
instagram
linkedin
youtube
Copyright © 2018 • Türkiye Adalet Akademisi • Tüm hakları saklıdır.