Türkiye Adalet Akademisi

20-21 Ekim 2017 tarihlerinde Kırşehir'de Danıştay Başkanlığı ve Türkiye Adalet Akademisi tarafından "Vergi Hukuku Sempozyumu" düzenlenmiştir.

10 Kasım 2017 09:43
977 kez görüntülendi.

20-21 Ekim 2017 tarihlerinde Kırşehir’de Danıştay Başkanlığı ve Türkiye Adalet Akademisi tarafından “Vergi Hukuku Sempozyumu”  düzenlenmiştir.

Programın birinci gününde vergi yargısı ile vergi suç ve kabahatleri, ikinci gününde ise gümrük mevzuatı ile uygulamaya ilişkin sorunlar oturumu düzenlenmiştir. 

Söz konusu Sempozyuma Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR'ün yanı sıra Türkiye Adalet Akademisi Başkanı Sayın Yılmaz AKÇİL, Danıştay Başkan Vekili, Daire Başkanları, Danıştay Üyeleri, Tetkik Hâkimleri, Gelir İdaresi Başkanlığı Daire Başkanı ve 1. Hukuk Müşaviri, Gümrükler Genel Müdür Vekili, Genel Müdür Yrd. ve Daire Başkanı, Anayasa Mahkemesi Raportörleri, akademisyenler, Türkiye'nin farklı yerlerinde görev yapan Bölge İdare Mahkemesi Vergi Dava Dairelerinin Başkan ve Üyeleri, İlk Derece Vergi Mahkemesi Başkan ve Üyeleri ve il protokolünün temsilcilerinden oluşan 150 kişi katılmıştır.

">
">
">
">
">
">
">
">
">
">
">
">
">
">
">
İSTATİSTİKLER
Twitter
facebook
google plus
instagram
linkedin
youtube
Copyright © 2018 • Türkiye Adalet Akademisi • Tüm hakları saklıdır.