Türkiye Adalet Akademisi

16-18 Şubat 2018 Anayasa Mahkemesine Bireysel Başvuru Sistemi Projesi Semineri Katılımcı Listeleri

9 Şubat 2018 13:20
1501 kez görüntülendi.

Değerli Hâkim ve Cumhuriyet savcılarımız,

16-18 Şubat 2018 tarihlerinde Adana'da  gerçekleştireceğimiz Bireysel Başvuru konulu adli yargı meslek içi eğitim seminerlerine katılacağınızdan memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz. Söz konusu seminerler, Avrupa Birliği – Avrupa Konseyi’nin “Anayasa Mahkemesine Bireysel Başvuru Sisteminin Desteklenmesi Ortak Projesi" kapsamında gerçekleştirilmektedir. Anayasa Mahkemesi  projenin ana yararlanıcısı olup, diğer yararlanıcılar Türkiye Adalet Akademisi, Yargıtay, Danıştay, Hâkimler ve Savcılar Kurulu ve Adalet Bakanlığından oluşmaktadır.

Seminerle ile ilgili olarak aşağıdaki notları dikkatinize sunarız:

1)Seminere toplam 700 civarında  hakim ve Cumhuriyet Savcımız başvurmuştur. HSK katılımcı seçimini takdir ederken başvuranların kıdem durumu, cinsiyeti, bölgesi ve daha önce seminere katılıp katılmadığı hususlarını dikkate almıştır. Bu listede ismi yer almayan başvurucuların bu proje kapsamında yapılacak diğer seminerlere başvurmaları önemle tavsiye edilir.

2)Katılımcılarımızın listesi aşağıda belirtilmiştir. 

3)Ayrıntılı Gündem,eğitimde kullanılacak materyaller,ulaşım ve konaklama bilgileri Proje Ekibi tarafından size ayrıca bildirilecektir.

4)Ankara dışından katılacak olan katılımcılarımızın uçak biletleri organizasyonda görev alan firma tarafından alınacaktır. Bu sebeple meslektaşlarımızın uçak bileti almamaları önemle hatırlatılır.

5)Ankara dışından gelecek olan katılımcıların transferi ve konaklamaları hakkındaki detaylar, organizasyonda görev alan firma yetkilileri tarafından katılımcılar aranmak suretiyle bildirilecektir.

6)Seminere katılamayacaklar bu durumu en geç 13 Şubat Salı saat 17.00'ye kadar bildirmelidir.

7) Program sonunda katılımcılara sertifika verilecektir.

Projemiz faaliyetleri konusunda ayrıntılı bilgiye proje web sitesinden ulaşabilirsiniz: http://www.anayasa.gov.tr/bireyselbasvuru/

Seminerler hakkındaki tüm sorularınızla ilgili olarak  (0)312 489 81 80 -1002 telefonu arayabilirsiniz..

Saygılarımızla .

Katılımcı Listesi ( 947 kez indirildi. )
İSTATİSTİKLER
Twitter
facebook
google plus
instagram
linkedin
youtube
Copyright © 2018 • Türkiye Adalet Akademisi • Tüm hakları saklıdır.