Türkiye Adalet Akademisi

10-12 Mayıs 2017 tarihlerinde İzmir'de yapılacak Bireysel Başvuru konulu adli yargı semineri hakkında duyuru

2 Mayıs 2017 17:26
3021 kez görüntülendi.

Değerli Hâkim ve Cumhuriyet savcılarımız,

10-12 Mayıs 2017 tarihlerinde İzmir’de gerçekleştireceğimiz Bireysel Başvuru konulu adli yargı meslek içi eğitim seminerlerine katılacağınızdan memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz. Söz konusu seminerler, Avrupa Birliği – Avrupa Konseyi’nin “Anayasa Mahkemesine Bireysel Başvuru Sisteminin Desteklenmesi Ortak Projesi" kapsamında gerçekleştirilmektedir. Anayasa Mahkemesi  projenin ana yararlanıcısı olup, diğer yararlanıcılar Türkiye Adalet Akademisi, Yargıtay, Danıştay, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu ve Adalet Bakanlığından oluşmaktadır.

Seminerle ile ilgili olarak aşağıdaki notları dikkatinize sunarız:

1)Seminere toplam 956 hakim ve Cumhuriyet Savcımız başvurmuştur. HSYK katılımcı seçimini takdir ederken başvuranların kıdem durumu, cinsiyeti, bölgesi ve daha önce seminere katılıp katılmadığı hususlarını dikkate almıştır. Bu listede ismi yer almayan başvurucuların bu proje kapsamında yapılacak diğer seminerlere başvurmaları önemle tavsiye edilir.

2)Katılımcılarımızın hangi tarih ve modülde yer aldıkları ekli katılımcı listesinde belirtilmiştir. 

3)Ayrıntılı Gündem,eğitimde kullanılacak materyaller,ulaşım ve konaklama bilgileri Proje Ekibi tarafından size ayrıca bildirilecektir.

4)Ankara dışından katılacak olan katılımcılarımızın uçak biletleri organizasyonda görev alan firma tarafından alınacaktır. Bu sebeple meslektaşlarımızın uçak bileti almamaları önemle hatırlatılır.

5)Ankara dışından gelecek olan katılımcıların transferi ve konaklamaları hakkındaki detaylar, organizasyonda görev alan firma yetkilileri tarafından katılımcılar aranmak suretiyle bildirilecektir.

6)Meslektaşlarımız seminere serbest kıyafet ile katılabilirler.

7)Seminere katılamayacaklar bu durumu en geç 21 Nisan 2017 Perşembe günü saat 17.00'ye kadar bildirmelidir. Aksi takdirde mazeretler kabul edilmeyecektir.

Projemiz faaliyetleri konusunda ayrıntılı bilgiye proje web sitesinden ulaşabilirsiniz: http://www.anayasa.gov.tr/bireyselbasvuru/

Seminerler hakkındaki tüm sorularınızla ilgili olarak  (0)312 489 81 80 -1002 telefonu arayabilirsiniz..

Saygılarımızla, 

Katılımcı Listesi ( 3205 kez indirildi. )
Bilgilendirme Formu ( 902 kez indirildi. )
İSTATİSTİKLER
Twitter
facebook
google plus
instagram
linkedin
youtube
Copyright © 2018 • Türkiye Adalet Akademisi • Tüm hakları saklıdır.